EN
Zorhane Spor Salonu 0531 087 09 69

Zorhane; kökeni 2500 yıl önceye dayanan ve beden eğitimi ile ilgili çalışmaların yapıldığı antrenman alanına ve bununla birlikte gelişen felsefeye verilen isimdir. Ekibimizin misyonu, insanları standart hale gelmiş, basma kalıp antrenman programlarından kurtararak doğal, güvenli ve hızlı bir biçimde amaçlarına ulaşmalarına yardımcı olmaktır.

 

Oluşturduğumuz  4 Element Sistemi  sayesinde hafta içerisinde farklı element sınıflarına katılarak amaçlarınıza yönelik antrenmanlara yoğunluk verebilir, vücudunuzda iyi dengelenmemiş antrenmanlar yapmaktan kaynaklanan fonksiyon bozukluklarının önüne geçebilirsiniz.

 

Maksimum 10 kişi ile sınırlandırılmış element sınıflarına katılmak için gün içerisinde veya daha önceden katılmak istediğiniz ders saatini belirtmeniz yeterlidir. Yıl içerisinde düzenlediğimiz farklı aktivitelerle üyelerimizin spor yaparken keyifli vakit geçirmesini ve farklı sosyal aktiviteleri deneyimlemesini sağlıyoruz. Bu aktiviteler sayesinde üyelerimiz için sadece bireysel olarak spor yapabilecekleri bir yer olmaktan çıkıp takım olarak birbirleriyle iletişim ve aksiyon halinde olmalarını amaçlıyoruz.

 

https://www.zorhane.net/

 

Mimar Sinan, Mimar Sinan Cd. 57/A D:1, 34782 Çekmeköy/İstanbul

GALERİ
Copyright@2020 ekip360