EN

Nasıl Başlamalıyım?

Bu hizmeti almayı düşündüğünüzde bilmeniz gereken ilk şey Google Business View hizmetinin Google Güvenilir Profesyonelleri aracılığıyla verildiğidir. Firmamız Google Street View Güvenilir Profesyoneller listesinde yer almaktadır. Kısacası, güvenilir ellerdesiniz.

İkinci önemli husus, işletmenizin Google İşletmem (Google My Business) kaydının yapılmış olması gerekmektedir. Firmamız daha önce kayıt yaptırmamış olan müşterilerimize ücretsiz danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Ayrıca 1-2 hafta sürebilen kayıt onaylarınızı belli koşullar altında birkaç gün içinde alabilmekteyiz.

Bu iki önemli hususa dikkat ettikten ve fiyat teklifimizi alıp bizimle çalışmaya karar verdikten sonra beraber sözleşme imzalar ve çekim gününe karar veririz. Hizmet veren olarak %50 peşinat alarak işe başlıyoruz. Google işletmem kaydı tamamlanmış, onayı alınmış işletmenizin çekimlerini müteakip sanal turunuz en geç 1 hafta içinde Google aramalarda ve haritalarda görünür hale gelmiş olur.

Google Business View ile müşterilerinizi sanal turla ağırlamaya başlayabilir işyerinizin güzel bir yerine Google sticker ınızı yapıştırabilirsiniz. 

Ekip 360

Copyright@2020 ekip360