EN

Hizmetlerimiz

SANAL TUR

Sanal Tur çekimleriniz Google Güvenilir Fotoğrafçıları ve Google onaylı ekipmanlar ile en hızlı ve en kaliteli şekilde gerçekleştirilir. Çekimler onayınızı müteakiben yayına alınır. Yayından sonra da Google Kalite Yönergeleri doğrultusunda kontrolden geçer.

SANAL TURDAN 360 VİDEO

30 sahne ve yukarısı çekim yaptıran müşterimize Youtube ve diğer sosyal medya tanıtımlarında kullanabilecekleri sanal turdan türetilmiş kurgusal animasyonlu video (MP4 format, max. 1,5 dk) hediye edilir!
Örnekler için tıklayınız.

HDR FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Profesyonel ekipman, geniş açı lensler ve en son HDR teknikleri kullanılarak çekilen işletme fotoğraflarınız için ayrıca ücret ödemezsiniz. Ayrıca çekilen fotoğrafların telif hakları tarafınıza devredilir. Bu şekilde istediğiniz kanallarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

GOOGLE YEREL İŞLETME KAYDI

İşletmenizin Google Yerel İşletme kaydı en hızlı ve en doğru şekilde gerçekleştirilir Google+ hesabınız oluşturulur. Hesabınız var ise kontrolleri ve gerekli düzeltmeler yapılır

VİDEOLU SANAL TUR

Firmamız Google Sanal Tur hizmeti dışında ayrıca Videolu Sanal Tur hizmeti de sunmaktadır. Konu ile ilgili bilgi almak için lütfen bizi arayınız

HAVADAN VİDEO ÇEKİMLERİ

Firmamız Google Sanal Tur hizmeti dışında ayrıca Havadan Video çekim hizmeti de sunmaktadır. Konu ile ilgili bilgi almak için lütfen bizi arayınız.

Copyright@2020 ekip360