EN

Ekip 360 Blog

Google Street View | Trusted – Güvenilir

3 Şubat 2017 Cuma | Google Street View

Google Street View | Trusted – Güvenilir programı Google Business View (İş Görünümü) olarak başlamış ve Google Street View ın sokak görünümlerinden sanal turların işletmelerin içine kadar girebildiği bir hizmetidir. Google ın, kendini Street View (Sokak Görünümü) ile ispatladığı bu teknolojisi ile işletmelerinizi interaktif, panoramik sanal turlar  (+ Sanal Gerçeklik)  ile gezdirebilirsiniz. Hizmeti aldıktan sonra potansiyel müşterileriniz tarafından Google ve Google Maps (Haritalar) da  iş yerinizi gezdirebilirsiniz.

Örnek sanal tur…

 

Google Street View | Trusted – Güvenilir hizmeti almak için birçok nedeniniz olacaktır. Teknolojiyi çok iyi kullanan öncü işletmelerin çoğu bu hizmetten yararlanmaya hemen başladılar bile. Ancak, son teknoloji (cutting-edge) diye tabir edilen bu hizmeti satın almak, sadece belli kriterleri yerine getirebilen öncü ve büyük işletmelere mahsus değildir! Şayet Google Yerel İşletme (Google İşletmem) ve Google Haritalar kaydını yaptırmış iseniz, Google Street View (Sokak Görünümü) sizin sokağınızdan hatta bırakın sokağınızı şehrinizden dahi geçmiyor olsa ve iş yerinizin büyüklüğü 10 metre kare bile olsa bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Veya iş yerinizin sokak üzerinde bir dükkan olması da gerekmez. Bir binanın 15. Katında bir ofis te bu hizmetten yararlanabilmektedir.

Günümüzde insanlar bilmedikleri bir yerde özellikle Google Haritalar (Maps) dan istifade ederek arama yaptıkları düşünüldüğünde, bu hizmeti alan küçük yerel işletmelerin rakiplerine göre daha fazla ön plana çıkabilmeleri söz konusu olacaktır.

                   

 

Hizmet hakkında daha detaylı bilgilere buradan ve buradan ulaşabilir. Yerel küçük işletmelere özel fiyat tarifelerimiz için ise bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

 

Ekip 360

Copyright@2016 Diversffect