EN

Ekip 360 Blog

Google My Business Girişinizi 360 Derece Sanal Tur ile yapın !

25 Mayıs 2017 Perşembe | Google Benim İşletmem

Google My Business (Google Rehber) girişinize 360 Derece Sanal Tur ile yapabilirsniz. İşletmenizin Google aramalarda (arama motoru ve haritalar) ücretsiz olarak yer almasını sağlayan Google My Business girişinize 360 Derece Sanal Tur ekleyebildiğinizi biliyor muydunuz? Hem de Google Street View ile entegre olarak!

 

Büyüğü ve küçüğü bütün işletmeler Google da yer almak için Google My Business i kullanırlar. Ama bütün bu büyük ve küçük işletmeler (ayırım yapmadan) Google My Business in potansiyelini maalesef kısmen kullanabilmektedirler. Bu da aslında onların kendi potansiyellerinin kısmen kullanılması anlamına gelir. Çünkü günümüzde müşteri ile buluşmanın tartışmasız en önemli platformu internettir. İnternetin tartışmasız en büyüğü ise Google.

Şayet lokal bir işletmeniz varsa Google My Business müşterilerinizin sizi adınızla tanımasına ve sizinle arkadaşınız gibi iletişim kurmanıza olanak sağlar. Dolayısıyla müşteriniz artık bir arkadaşın yaptığı en iyi şeyi yapar ve diğer arkadaşlarına sizi tanıtır! Hakkınızda daha fazla bilgi sahibi olmak isteyen bu potansiyel yeni arkadaşlarınız sizi Google da aramak ve sizi daha yakından tanımak isterler. Artık onlarla iletişim içinde olacağınız muhteşem bir sosyal medya mecrasına kavuşmuş olursunuz. İşte bütün bu potansiyeli harekete geçirmek için yapacağınız şeylere bir yenisi daha eklendi. 360 Derece Sanal Tur ile ağırlama. Google My Business girişinizi artık 360 Derece Sanal Tur ile gerçekleştirip müşterilerinize çok daha keyifli bir ziyaretçi deneyimi yaşatıp onları cezbedebilirsiniz.

Tabi ki bu hizmeti Google ücretsiz olarak host etmekte ve basit birer kodla hem kendi sitenize hem de facebook ta yeni bir sekmede yayınlamanıza da olanak sağlamaktadır. Sadece 1 seferliğine ödeme yapacağınız kişi veya kuruluşlar ise Google Street View Güvenilir Profesyonlleridir. Siz de bu eşsiz olanaktan yararlanmak, Google My Business 360 Derece Sanal Tur hizmeti ile müşterilerinizi ağırlamak için bizi arayabilirsiniz. İletişim.

 

EKİP 360

Copyright@2016 Diversffect