EN

Ekip 360 Blog

Google My Business – Aramalar’da ve Haritalar’da Yerinizi 360 Derece Sanal Tur ile Alın !

11 Haziran 2017 Pazar | Google Benim İşletmem

İnsanlar sizi aradığında tam da orada olmak için neler yapmalıyım diyorsanız, işletmenizin kapılarını Google’a açma zamanı çoktan geldi. Öncelikle işletmenizin varlığını göstererek sonrasında ise farklı yönlerinizi ön plana çıkartabilirsiniz. Nasıl mı?

Google My Business ile işletmenizin yerel veya genel nasıl göründüğünü ücretsiz olarak yönetebilirsiniz. Öncelikle işletmenize ait bilgileri doğru ve eksiksiz girin.

İşletme kaydı oluşturmak sizi müşterilerinize bir adım daha yaklaştırır. Örneğin; aynı anda yapmanız gereken iki önemli işiniz var ve bunlardan biri de sevgilinizin doğum gününü kutlayabileceğiniz bir mekan aramak, cep telefonunuzdan Google’a girerek ‘doğum günü mekanları’’ şeklinde arama yaptığınızda, size en yakın mekanlar karşınıza çıkar. Burada işinizi kolaylaştıran hamle bu mekanın telefon numarasını ana ekranda kolaylıkla görmek ve kısa sürede arayabilmektir. Bu kolaylığı müşterinize sağladığınız yol ise Google My Business (Google Benim İşletmem) aracıdır. Bu yüzden Google İşletme kaydında oluşturduğunuz bilgiler (adres, telefon, çalışma saati, menü url’leri vb.) güncel olmalıdır. Google My Business kaydınızı görsel içeriklerle süslemek ise sizin farklı yönlerinizi açığa vurur. Tıpkı sizin gibi işletme kaydı bulunan bir firmayla internet ortamındaki farkınızı yaratmak, Google My Business’ te aramalar’da ve haritalar’da müşterinize 360 Derece Sanal Tur ile işletmenizi gezdirmekten geçiyor. Müşterilerinizle etkileşiminizi artırmak için onlara kapılarınızı açın.

Google My Business – Aramalarda ve Haritalar’da yerinizi 360 derece sanal tur ile almak için bizden , EKİP 360 ’dan destek alabilirsiniz. EKİP 360 Sanal Tur Hizmetlerinizden alacağınız 360 derece panoramik fotoğraflarla hazırlanan turunuz müşteriye adeta oradaymış hissi katar. İşletmenizin güvenilirliğini artırmakla kalmayıp daha kaliteli müşteri deneyimine ne dersiniz?

 

EKİP 360

 

 

Copyright@2016 Diversffect