EN

Ekip 360 Blog

Google Haritalarda İşletme Girişinizi Geliştirin !

22 Mayıs 2017 Pazartesi | Google Haritalar

Google Haritalar işletmenize doğru giden adresi sunmaktan da öte geçiyor, online ziyaretçiniz artık müşteriniz oluyor. Müşterilerinizi kendinize çekmek için Google’ın sunduğu ücretsiz hizmetten faydalanmaksa sizlerin elinde.

Google Haritalarda bulunmak, işletmenizin görünürlüğünü artırırken aynı zamanda makul fiyatlarla hızlı ve kolay biçimde pazarlama yapmanızı ve hizmet sunmanızı sağlar. Google Benim İşletmem’e (Google My Business) kaydolmak için Google hesabınızla giriş yaptıktan sonra haritada işletmenizi bulun. İşletmeniz hakkında güncel verileri girdikten sonra doğrulama kodu istedikten sonra kaydınızı doğrulayın ve Google’da yerinizi alın.

Google Güvenilir Profesyonellerinden, EKİP360’ dan, alacağınız destek ile sokak görünümü ve işletmenizin 360 derece sanal turunu da künyenize ekleyerek; 7/24 müşterilerinizle etkileşim içinde olun. Google Haritalarda işletme girişini geliştirmek müşterilerinize ve size birçok avantajı bir arada sunar: kolay arama, iletişim kurma, ulaşma ve değerlendirme.

Google İşletme kimliğinize eklediğiniz her şey sizi farklı kılacaktır. Görsel anlamda zenginlik katarak benzersiz yönlerinizi öne çıkartıp, hatta yapılan yorumlara cevap yazabilirsiniz. Eğer sizde işletmenizin varlığına varlık katmak istiyorsanız her türlü sanal tur hizmetlerinde EKİP 360 olarak bir telefon kadar uzağınızdayız. İletişim..

Ekip 360

 

Copyright@2016 Diversffect