EN

Ekip 360 Blog

Google Haritalara işletmenizin 360 Derece Sanal Turunu ekleyin !

12 Ocak 2017 Perşembe | Google Haritalar

Bugün bilinen bütün ticari (veya vakıf), büyük veya küçük bütün işletmeler Google Haritalarda yer almak isterler. Çünkü Google haritalarda listelenmenin, bulunur olmakla eş anlamlı olduğunu çok iyi bilirler. Ve yine bütün işletmeler, bunu yapmak için öncelikle Google My Business (Google İşletmem) de bir hesap açmaları ve bunu doğrulatmaları gerektiğini de gayet iyi bilirler. İşletme sahibi, IT çalışanı veya destek firması, bu işten işletme adına her kim sorumlu ise dakikalar içinde bu kaydı gerçekleştirebileceğini bilir. 

 

Google Haritalar da yerini almış olan firmalar bundan sonra artık Google + hesaplarından işletmelerinin iletişim bilgilerini, çalışma saatlerini, faaliyet konularını, felsefelerini, fotoğraflarını yayına alabilir ve tek merkezden bütün bu işlemleri yönetebileceğini bilir. İşletme sayısı ister 1 olsun ister 100 bütün bu işlemler artık ellerinin altındadır. Google da ziyaretçileri yorum bırakabilirler ve aynı şekilde yorumlara karşılık verebilirler. Evet bu işlemleri en küçüğünden en büyüğüne bütün işletmeler çok iyi bilirler.

 

Ama Google 'da, birçok işletmenin bilmediği ve çok önemli olan bir özellik daha var! Google Haritalarda işletmeler 360 derece sanal turlarını (+ VR) yayınlayabilmektedirler!

                    

 

Profesyonellerin bu hizmeti bilememeleri 2 nedene dayanır:

  1. Sistem Google Street View ile entegre olduğundan ki, Türkiye de bu teknoloji daha geçen sene hizmete alınmıştır.
  2. Emek yoğun olduğundan dolayıdır ki, çok fazla profesyonel istihdam etmeye gerek duyulur. Google bunun yerine anlaşma yaptığı belirli sayıda Güvenilir Profesyonel ile çalışmayı tercih etmiştir.

 

Şayet siz de, Google Haritalar ın Türkiye için bu çok yeni ve muhteşem hizmetini ilk olarak bu yazımızı okuyarak öğrendiyseniz ve Google İşletme Görünümü (Business View) hizmeti satın almak için 10 iyi sebep adlı makalemize göz atarak müşterilerinize en önemli anlarda görünür olmanın fırsatlarından yararlanmak isterseniz, tamamı Google Güvenilir Profesyonelleri listesinde yer alan ekibimiz ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağız.

 

EKİP 360

Copyright@2016 Diversffect