EN

Ekip 360 Blog

Google Haritalar 360 Derece Sanal Tur ile Tanışın !

10 Mayıs 2017 Çarşamba | Google Haritalar

Google Haritalar 360 derece sanal tur, aradığınız şeye ulaşmanın en kısa yolu. İster müşteri olun ister iş sahibi ya da gezgin, dünyayı sokak seviyesinden yakalayın.

Dünyanın en kapsamlı, bağlantılı haritaları olan Google Haritalar, 360 derece sanal tur ile (panoramik görünümler) geliştirilir ve aynı zamanda dünyanın herhangi bir yerini kolaylıkla keşfetmenizi de sağlar. Eğer bir işletme sahibiyseniz; işletmenizin çalışma saatleri, adresi, telefonu ve resimleri gibi iletişim bilgilerini Google Haritalara yükleyerek müşterilerinizin firmanızı kolaylıkla bulmasını sağlayabilirsiniz. Bunlara ek olarak, işletmenizin 360 derece sanal turunu Google Haritalara yüklediğiniz takdirde müşterilerinize, firmanızın içini oturdukları yerden gezme fırsatını tanımış olursunuz. EKİP 360 olarak biz, Google’da yayına aldığımız 360 derece sanal tur hizmeti vermekle,  potansiyel müşterilerinizin işletmenize ilk adımı atmalarına katkıda bulunmaktayız. Kısacası, internet kullanıcıları Google arama motorunda veya Google haritalarda sizi aradığında firma rozetinizle ve 360 derece görünümüz ile karşılanacak. Bu da Google arama motorunda daha kaliteli bir müşteri deneyimi sunmanızı sağlayacak.

Google haritalar işletmeler için önemli bir işbirliği zemini oluştururken 360 derece Sanal Tur hizmeti ile de daha keyifli bir müşteri deneyimi yaşatma fırsatı da sunmaktadır. Gelin bizimle, Ekip 360 Google Street View Güvenilir profesyonelleri ile tanışın, internet dünyasında kendi özgün haritanızı oluşturalım ve işletmenize katma değer sağlayan tüm yollardan birlikte geçelim.

 

EKİP 360

Copyright@2016 Diversffect