EN

Ekip 360 Blog

Google Benim İşletmem - 360 Derece İç Mekan Çekimleri

22 Mayıs 2017 Pazartesi | Google Benim İşletmem

Google Sokak Görünümü (Street View) şu ana kadar ismi ile mütenasip bir izlenimle sınırlı kalmış gibi görünse de, işletmelerin 360 Derece İç Mekan Çekimlerinin de (VR uyumlu sanal turları) Google Haritalarda Street View ile entegre olarak yer almasıyla beraber artık bu sınırlarda ortadan kalkmış oldu. Türkiye’de daha çok yeni sayılabilecek bu özellik sayesinde işletmeler, kendi 360 Derece İç Mekan Çekimleri için Google Street View Güvenilir Profesyonellerine (Fotoğrafçılar) başvurularını yaparak bu ayrıcalıklı hizmetin bütün faydalarından istifade edebilirler.

Google Haritalar özelliğinin bir alt hizmet türü olarak başlattığı Google Street View Özelliği nin bütün dünya genelinde yaratmış olduğu sansasyon ve üzerinde yapılan sonu gelmez spekülasyon ve yorumlara rağmen hayatımıza getirdiği kolaylıkları kimse inkar edemiyor. Şimdi de Google Benim İşletmem (My Business) ile ilişkilendirdiği 360 Derece İç Mekan Çekimleri (İşletme Görünümü) özelliği ile işletmelere ve son kullanıcılara yepyeni bir deneyimin kapılarını aralayarak bu konudaki kullanım olanaklarının sınırlarını hayal gücünün sınırlarına kadar genişletmiş oldu.

Google Benim İşletmem 360 derece İç Mekan Çekimleri sayesinde işletmeler artık müşterilerine internet ortamında sanal bir karşılama düzenleme imkanına kavuşmuş oldular. Bunu yapmak isteyen işletme önce Google Benim İşletmem de ücretsiz bir hesap açar ve firma künyesini oluşturur. Girişi tamamladığında adresine bir doğrulama kodu gönderilir. Doğrulamasını tamamlamış işletme artık müşterilerine kendi hakkındaki tüm bilgileri listelenen kaydından sunabilir. Bu kayıtla Google aramalar ve Google Haritalar da artık hep ön planda olur. Müşterileriniz sizin hakkınızda doğru bilgilere ulaşıp tek tıkla sizinle iletişime geçebilir. Mutlu müşterileriniz sizin hakkınızda yorum bırakarak bir bakıma sizin yerinize konuşur. 360 Derece İç Mekan Çekimleri ile de müşteriler sizi her aradıklarında işletmenizi yakından görebilirler.

 

Sorularınız ve çekim talepleriniz için : iletişim..

 

EKİP 360

 

Copyright@2016 Diversffect