EN

Ekip 360 Blog

Google 360 Derece Görünüm ile Tanıtım

26 Şubat 2017 Pazar | Google İşletme Görünümü

Google 360 Derce Görünüm ile işletmelerin kendilerini sanal tur ile tanıtmalarına olanak sağlıyor. Bu çok önemli tanıtım fırsatını akredite ettiği Google Güvenilir Profesyonel Fotoğrafçıları aracılığıyla gerçekleştiriyor. İşletmeler kendi Google İşletme hesapları aracılığıyla daha önceden sadece fotoğraf yükleme şansına sahiptiler. Son yıllarda ivmesi hızlanan sanal tur ve VR teknolojisinin rüzgarı ile artık çok daha ileri teknoloji ürünü bu tanıtım modelini, Google kendi plartformuna taşımayı ve sahibi olduğu Google Street View teknolojisi ile entegre etmeyi başardı.

Şimdi hedef kitleniz her nereden sitenize ulaşırsa ulaşsın aynı zamanda işyerinize online sanal tur ile de bağlanabiliyor, dahası VR teknoloji kullanarak oradaymış gibi içinde gezebiliyor! İşte bu muhteşem tanıtım fırsatını yakalamanız artık bir telefon kadar uzağınızda!

                   

 

Google 360 Derece Görünüm hizmetinin sunduğu imkanların neler olduğundan bir başka makalemizde bahsetmiştik..  Biz bu makalemizde bu teknolojinin bizleri daha nerelere taşıyabileceğinden bahsedelim. Google Güvenilir Profesyonelleri olarak bizler yeniliklerin ardı arkasının kesilmediği bambaşka bir süreci yaşamaktayız. Öyle görünüyor ki Google 360 Derece Görünüm teknolojisinin daha bebek adımları ile karşı karşıyayız. Ki bu bile baş döndürücü bir gelişme. Yakın gelecekte insanlar online bağlanarak istedikleri restaurantın içinde gezip, etraftaki bütün masalara sanal tur ile oturup örneğin evlenme teklifini en güzel hangi masada yapabileceklerine karar verip daha sanal turun içinde iken o “özel” masanın rezervasyonunu yaptırabilecekler. Veya özel bir hastanenin imkanlarını yanlarında sanal bir rehber olarak bulunan teknik bir personelin anlatımıyla oradaymış gibi gezebilecekler. Evden çıkmadan, anında !

                                                     

Google 360 Derece Görünüm ile işletmenizi hemen tanıtmaya başlamak ve hatta bunu kendi sitenizde ve facebook sayfanızda da yapabilmek için hemen bizi arayabilirsiniz. Bu yepyeni maceraya birlikte başlayalım.

 

Ekip 360

Copyright@2016 Diversffect