EN

Ekip 360 Blog

Google 360 Derece Fotoğraflarınızı çektirdiniz mi?

19 Şubat 2017 Pazar | Google Benim İşletmem

Google Sanal gerçeklik teknolojisini çok sevdi. Ve bu teknolojiye en çok gerek duyacak kesimlerin hizmetine sunmaktan geri kalmadı. İşletmeler ! Giderek artan bir ilgi ile işletmeler artık bu yeni teknoloji ile tanışmaktalar.

                                            

 

İşletmenizi yeni açtınız veya restore ettirdiniz ve şimdi artık müşterilerinizi bekliyorsunuz. Peki onları daha dün akşam evde bilgisayarının başında sevgilisini güzel bir restoran da yemeğe çıkarmak için Google da arama yapan bir gence veya o sırada civardan geçmekte olan ve Google Haritasını açmış yerli veya yabancı bir turiste önceden 360 derece gezdirmek istemez misiniz?

 

Tabii ki istersiniz ama sanırım her şeyden önce bir fotoğraf çalışması yapmayı aklınızdan geçiriyorsunuz. Durun bir dakika! Devir hesap devri. Siz henüz Google 360 derece fotoğraflarınızı çektirmediyseniz bir de ayrıca fotoğraf çalışması yaptırmanıza gerek yok ki. Google Street View Güvenilir Profesyonelleri Google 360 derece fotoğraf çalışması yaparken aynı zamanda HDR stil fotoğraf çalışması da yapıyorlar. Üstelik ek bir ücret talep etmeden !

                            

Google 360 derece fotoğraflarınız ve normal fotoğraf çalışması, hepsi için Ekip 360 ı arayabilirsiniz!

 

Ekip 360

Copyright@2016 Diversffect