EN

Ekip 360 Blog

Google İşletme Kaydınız Var mı? – Google 360 Derece Fotoğraflar

16 Şubat 2017 Perşembe | Google Benim İşletmem

Google işletme kaydı Google ın ücretsiz bir hizmetidir ve firmanızı Google aramalar ve Google haritalarda var olması demektir.

Google işletme kaydınızı birkaç adımda rahatlıkla buradan yapabilirsiniz. Karşınıza çıkan sorunlarla ilgili bütün cevapları da buradan dikkatli bir tarama ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bununla beraber bu işlerle uğraşacak zamanınız yok ve profesyonel destek almak istiyorsanız Google Güvenilir Profesyonelleri olarak asıl işimiz işletmenizin Google 360 derece fotoğraflarını çekmek de olsa bu konuda ki bilgi birikimimizi tıpkı Google gibi sizinle ücretsiz olarak paylaşıyoruz. (Müşterimiz olmasanız dahi.) Bizden Google 360 Derece Fotoğraf hizmeti alan ve ilk defa Google İşletme kaydını bizim aracılığımızla oluşturacak olan müşterilerimizin tabii ki alacağı bir takım ayrıcalıklar da var!

                                                            

 

Google a işletme kaydı son derece basit işlemler dizisi ile gerçekleştiriliyor da olsa her işte olduğu gibi bir takım aksilikler yaşamanız her zaman olasıdır. Her şey bir yana Google da işletme kaydınızın doğrulamasını yaptırmak bile başlı başına bir süreçtir ve çoğunlukla adresinize posta yolu ile gönderilecek bir doğrulama koduna bağlanmıştır. Bu ise ülkemizde en iyi ihtimalle 2 haftalık bir süreç demektir. Şayet Google da ki varlığınızın dört başı mamur olmasını ister de bir de işletmenizin Google 360 derece sanal turu ile şenlendirmek isterseniz, Ekip 360 olarak sizinle birlikte yapacağımız ilk Google işletme kaydınızın onay sürecini 2-3 güne kadar indirebiliyoruz ! (Belli bazı kriterleri yerine getirmeniz şartı ile)

                                  

 

Müşterilerimiz ayrıca kendilerine vereceğimiz çok değerli SEO ip uçlarını da bizden öğrenme ve uygulama şansına sahip olacaklar. Evet, Google 360 derece fotoğraf hizmeti alan bütün müşterilerimiz bu ayrıcalıklardan hiçbir ekstra ücret ödemeden istifade edebilecekler.

Peki, Google İşletme Kaydınız Var. Google 360 Derece Fotoğraflarınızı çektirdiniz mi?

 

Ekip 360

Copyright@2016 Diversffect