Zorhane

Zorhane

Zorhane; kökeni 2500 yıl önceye dayanan ve beden eğitimi ile ilgili çalışmaların yapıldığı antrenman alanına ve bununla birlikte gelişen felsefeye verilen isimdir. Ekibimizin misyonu, insanları standart hale gelmiş, basma kalıp antrenman programlarından kurtararak doğal, güvenli ve hızlı bir biçimde amaçlarına ulaşmalarına yardımcı olmaktır.

Oluşturduğumuz  4 Element Sistemi  sayesinde hafta içerisinde farklı element sınıflarına katılarak amaçlarınıza yönelik antrenmanlara yoğunluk verebilir, vücudunuzda iyi dengelenmemiş antrenmanlar yapmaktan kaynaklanan fonksiyon bozukluklarının önüne geçebilirsiniz.

Maksimum 10 kişi ile sınırlandırılmış element sınıflarına katılmak için gün içerisinde veya daha önceden katılmak istediğiniz ders saatini belirtmeniz yeterlidir. Yıl içerisinde düzenlediğimiz farklı aktivitelerle üyelerimizin spor yaparken keyifli vakit geçirmesini ve farklı sosyal aktiviteleri deneyimlemesini sağlıyoruz. Bu aktiviteler sayesinde üyelerimiz için sadece bireysel olarak spor yapabilecekleri bir yer olmaktan çıkıp takım olarak birbirleriyle iletişim ve aksiyon halinde olmalarını amaçlıyoruz.

 Brazillian Jiu Jitsu   derslerimiz, Brezilya’nın en prestijli BJJ okulu Gracie Barra Premium temsilcileri tarafından veriliyor. Zorhane içerisinde aynı zamanda KickboksWushu ve Aikido derslerimiz de mevcuttur.

Proje Detayları

Mimar Sinan, Mimar Sinan Cd. 57/A D:no:1, 34782 Çekmeköy/İstanbul

T: 0216 641 17 44
F: –
E: mail@zorhane.net
W:  www.zorhane.net

image
https://ekip360.net/wp-content/themes/larch/
https://ekip360.net/
#d05868
style5
scroll
Yükleniyor...
/home/u8395408/public_html/
#
off
none
loading
#
Sort Gallery
on
on
on
off
Enter your email here
on
off
tr