Koç Üniversitesi Hastanesi KUTTAM Laboratuvarı

Koç Üniversitesi Hastanesi Kuttam Laboratuvarı

KUTTAM’ın amacı; temel bilimsel araştırmaya dayalı ve yerli imkanlarla yüksek katma değerli biyomedikal cihaz geliştirilmesine olanak sağlamak, ilgili alanda yapılacak çalışmaları teşvik etmek ve desteklemektir.

KUTTAM; Sağlık alanındaki translasyonel araştırmaları ile dünyayı etkileyerek alanında ulusal lider olmayı hedeflemektedir.

KUTTAM; biyomedikal cihaz üretimi konusunda ileri seviyede bilimsel araştırmalar yapmak ve Türkiye’de katma değeri yüksek, son teknoloji ürünü tıbbi cihazların ve yenilikçi ürünlerin üretimi konusunda üniversite-sanayi işbirliğini en üst düzeye çıkarmak amacı ile kurulmuştur. Temel bilimler ve uygulamalı bilimler alanlarında dünya çapında yetkinliklerini kanıtlamış olan Tıp Fakültesi, Fen Fakültesi, Mühendislik Fakültesi ve Sosyal Bilimler alanında çalışan akademisyenlerimiz, KUTTAM çatısı altında birlikte faaliyet gösterecekler ve katma değeri yüksek, son teknoloji ürünü tıbbi cihazların ve yenileşimci (inovatif) ürünlerin geliştirilmesine çaba harcayacaklardır.

İLETİŞİM

Davutpaşa Cad. No:4 Topkapı 34010 İstanbul Türkiye

T: +90 850 250 82 50
F: +90.212 267 39 32
E: kuttam@ku.edu.tr
W: Web Sitesi

image
https://ekip360.net/wp-content/themes/larch/
https://ekip360.net/
#d05868
style5
scroll
Yükleniyor...
/home/u8395408/public_html/
#
off
none
loading
#
Sort Gallery
on
on
on
off
Enter your email here
on
off
tr