Esin Baysal Beauty Center

Esin Baysal Beauty Center

Esin baysal beauty center güzekllik ve estetik, sizler için hazırlanan özel avantajlarla, güzel görünebilmeniz için her şeyi ve daha fazlasını, konusunda uzman ve deneyimli kadro ile sunmaktadır. Güzel ve bakımlı görünmenin sırlarını sizinle paylaştığımız Esin baysal beauty center fark edilen ve fark yaratan bir güzellik anlayışıyla sizlere hizmet vermektedir.
VİZYONUMUZ
Esin baysal beauty center salonu olarak sürekli yenilikleri takip edip gelişerek örnek bir kuruluş olmayı amaçlıyoruz. hedeflerimiz Türkiye’de zayıflama, cilt tedavileri, lazer epilasyon, ipek kirpik, kirpik perması, manikür , pedikür, medikal cilt bakımı, kalıcı makyaj  konusunda en başarılı kuruluş olmak, dünya güzellik sektörü ile iş birliği içerisinde olup ve Türkiye güzellik sektöründe başarılı çalışmalarda bulunmaktır.
MİSYONUMUZ
İnsan odaklı, güleryüzlü hizmet anlayışı ile yönetim sistemini sürekli geliştirerek güvenilir güzellik hizmeti sunmak ve tercih edilen bir kuruluş olmaktır. Dinamik, bilinçli kadromuz ile hizmet kalitemizi yükseltmek, sağlıklı profesyonel kaliteli bakımların sürekliğini arttırmaktır. Bilimsel araştırmalar ile müşteri memnuniyetini, istediğini baz alarak hep daha iyiye doğru çalışmalarımız da ilerlemektedir.

Proje Detayları

Yenişehir Mahallesi, Ankara Cd. No:400 D:5, 34912 Pendik/İstanbul

T: +90 216 302 37 37
F: –
E: 
W: 

image
https://ekip360.net/wp-content/themes/larch/
https://ekip360.net/
#d05868
style5
scroll
Yükleniyor...
/home/u8395408/public_html/
#
off
none
loading
#
Sort Gallery
on
on
on
off
Enter your email here
on
off
tr