BW Eresin Hotel

BW Eresin Hotel

Best Western Eresin Taksim İstanbul Hotel, ücretsiz zengin bir kahvaltı ve Topkapı Sarayı, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı gibi bölgedeki ilgi çekici yerlere uygun ulaşım imkanı sunmaktadır.

Taksim’de Taksim Meydanı’nın merkezinde uygun bir lokasyona sahip olan Best Western Eresin Taksim Hotel, misafirlerine bölgedeki çeşitli alışveriş yerlerine, restaurantlara ve hizmetlere kolay ulaşım imkanı vermektedir. Güleryüzlü ve konuksever personel, İstanbul Taksim’deki konaklamanızı keyifli ve unutulmaz kılmak için kişiye özel en iyi hizmeti vermeye hazırdır.

Modern ve mükemmel donanımlı her bir odada, bir mini buzdolabı, uydu kablolu TV ve yüksek hızda Internet erişimi bulunmaktadır. Best Western Eresin Taksim Hotel, ücretsiz lezzetli zengin kahvaltısı, birçok lisan bilen personeli, kambiyo hizmeti, banyo küveti, işadamlarına yönelik tam donanımlı hizmetleri ve 170 kişi kapasiteli toplantı bölümüyle övünç duymaktadır. Tesis içinde yer alan cafe’de bir fincan kahvenin keyfini çıkarın veya canlı eğlence sunan kokteyl salonunda arkadaşlarınızla içkinizi yudumlayın.

Best Western Eresin Taksim Hotel, misafirlerine tenis, squash, balık tutma, buz patinajı ve golf gibi çeşitli aktivitelere zahmetsiz ulaşım imkanı sunmaktadır. Misafirler, günü sadece 20 km uzakta olan plajda ya da Topkapı Sarayı gibi Taksim’deki birçok tarihi mekanda, Lütfi Kırdar’da geçirmenin keyfini çıkarabilirler. Otel misafirleri, civardaki Konser Salonu’na, Sanat Galerisi’ne ve Opera Binası’na da yakın mesafededirler.

Proje Detayları

Topçu Cad. No.16, 34437 Taksim – İstanbul

T: +90 212 256 08 03
F: +90 212 253 22 47
E: info@eresinhotels.com.tr
W: BW Eresin Hotel

 

 

image
https://ekip360.net/wp-content/themes/larch/
https://ekip360.net/
#d05868
style5
scroll
Yükleniyor...
/home/u8395408/public_html/
#
off
none
loading
#
Sort Gallery
on
on
on
off
Enter your email here
on
off
tr