HİZMETLERİMİZ

Ekip 360, Google Street View Profesyonelleri olarak ilginizi çekebilecek bazı hizmetlerimiz var.

SANAL TUR

Sanal Tur çekimleriniz Google Güvenilir Fotoğrafçıları ve Google onaylı ekipmanlar ile en hızlı ve en kaliteli şekilde gerçekleştirilir. Çekimler onayınızı müteakiben yayına alınır. Yayından sonra da Google Kalite Yönergeleri doğrultusunda kontrolden geçer.

SANAL TURDAN 360 VİDEO

30 sahne ve yukarısı çekim yaptıran müşterimize Youtube ve diğer sosyal medya tanıtımlarında kullanabilecekleri sanal turdan türetilmiş kurgusal animasyonlu video (MP4 format, max. 1,5 dk) hediye edilir!

HDR FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Profesyonel ekipman, geniş açı lensler ve en son HDR teknikleri kullanılarak çekilen işletme fotoğraflarınız için ayrıca ücret ödemezsiniz. Ayrıca çekilen fotoğrafların telif hakları tarafınıza devredilir. Bu şekilde istediğiniz kanallarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

GOOGLE YEREL İŞLETME KAYDI

İşletmenizin Google Yerel İşletme kaydı en hızlı ve en doğru şekilde gerçekleştirilir Google+ hesabınız oluşturulur. Hesabınız var ise kontrolleri ve gerekli düzeltmeler yapılır

HAVADAN VİDEO ÇEKİMLERİ

Firmamız Google Sanal Tur hizmeti dışında ayrıca Havadan Video çekim hizmeti de sunmaktadır. Konu ile ilgili bilgi almak için lütfen bizi arayınız.

360 VİDEO ÇEKİMLERİ

Firmamız Google Sanal Tur hizmeti dışında ayrıca 360 Video çekim hizmeti de sunmaktadır. Konu ile ilgili bilgi almak için lütfen bizi arayınız.

Hizmetlerimiz ilginizi çekti mi?

Hizmetlerimiz ilginizi çekti yada hizmetlerden bir kaçına ihtiyacınız mı var?

Sanal Tur Fiyatlandırması Nasıl Yapılır?

İDEAL ÇEKİM (FULL ÇEKİM)

Google çekimi yapılacak işletmenin ideal olarak nasıl çekilmesi gerektiğini şu cümlelerle özetliyor: Çekimi yapılan her iki nokta birbirini mutlaka görmeli (1) Bu noktalar arası mekanın içinde de olsa, dışında da olsa birbirini gördüğü müddetçe istenilen aralıkta olabilir, (yeni özellik) (2) Ve bu rota herhangi biri için en normal yürüme yolu olmalı (3)

Tripodu yerleştirdiğimiz her bir nokta 1 sahnedir. Bu sahnelerin (noktalar) sayısı çekimin toplam maliyetini belirleyecektir. Sizin yapmanız gereken Google ideal çekim (full çekim) yönergeleri ile işletmeniz içinde kaç sahnelik bir çekim yapılacağına dair küçük bir hesaplama yapmanız ve elde ettiğiniz sayıyı bize bildirmenizdir. İdeal çekim kullanıcıya sanki oradaymış hissini maksimum düzeyde veren çekimlerdir. Ancak çekim sahne sayıları fazla olduğundan maliyetleri yüksek olur.

 

KISMİ ÇEKİM

Full çekimin maliyetli olması ve bunun kimi müşterilerimizin bütçelerini aşmasından dolayı tercih edilen bir çekim methodur. Sektörel müşterimiz bizi arar ve kendi ücret skalasına göre bizden birim maliyetini öğrenir. Bunu kendi bütçesine böler ve kaç adet sahne çekim yaptırabileceği kendiliğinden ortaya çıkar. Bundan sonraki işlem bu sahnelerin neler olabileceğine karar vermekten ibarettir. (Çekim noktalarının en ideal yürüme yolu olması ve ardı sıra olan çekim noktalarının birbirini görmesi prensibi bu çekim tipinde de geçerlidir)

 

KISACASI, işletmeler fiyatlama ile ilgili 2 temel strateji ile hareket edebileceklerdir.

1- İşletmemin tamamını sahne sahne FULL ÇEKİM mi yaptıracağım?

2- Yoksa işletmemin tamamını değil ama bütçeme uygun olacak en makul sayıda KISMİ bir çekim yaptıracağım?

Buraya kadar okuduklarınız ile önce kendi temel stratejinizi belirleme ve buna bağlı olarak çekim yaptıracağınız işletmenizde kaç sahne çektirebileceğinizi hesaplayabilirsiniz.Veya çok basit olarak çekim sahne sayısına bütçeniz elverdiği oranda karar verebilirsiniz. Sahne birim maliyetlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Yapılacak çekimlerin kalitesi (işçiliği) sektör bazında (Lüks segment, orta ve düşük segment olarak) değişebileceği için (küçük bir işletmeye lüks otel hizmeti sunamayacağınız ve bunu zaten küçük işletme de yüksek maliyeti nedeniyle arzu etmeyeceği için) her segment için geçerli tek bir fiyatımız doğal olarak bulunmamaktadır..

 

Ekip 360

Bizi arayıp, hesaplama yöntemini telefondan öğrenebilirsiniz. Bunun için iletişim sayfasınız ziyaret etmeniz yeter.

image
https://ekip360.net/wp-content/themes/larch/
https://ekip360.net/
#d05868
style5
scroll
Yükleniyor...
/home/u8395408/public_html/
#
off
none
loading
#
Sort Gallery
on
on
on
off
Enter your email here
on
off
tr