EN
Hasuran Grup Yetkili Beko Bayii Beyaz Eşya, Televizyon 0 216 641 16 77

Recep Ayan Cad.

No: 25

Çekmeköy

Ümraniye / İstanbul

 

BİZ KİMİZ?

 

Şu an ana faliyet alanı beyaz eşya ve mobilya pazarlaması olan HAS URAN,evinize dair her şey sloganıyla,ülkemizin ve dünyanın iki büyük firması BEKO ve BELLONA markalarıyla pazarlama sektöründe iş ortaklığına devam etmektedir.
HAS URAN,avantajlı satışları,kampanyaları,,kaliteli,ucuz,kullanışlı ve yenilikci ürünleri ve güvenilir güleryüzlü ekibiyle ülkemizin her bölgesine ürün satmaktadır.
HAS URAN bölgesinde aranılan ve tercih edilen bir firma konumundadır. .
HAS URAN Mustafa ve Hasan Uran kardeşler tarafından 1980 yılında şirketimizin tohumları atılmıştır.İlk yıllarda tarım ve hayvancılıkla faaliyet eden şirketimiz 
1989 yılında ticarete girmiştir.Çeyiz ve züccaciye alanında aktif pazarlama yaparken,
1991 yılında Hasan Uran adıyla ticari hayatına devam etmiştir.1993 yılında ilk mağazasını açmıştır.
1994 yılında şirketleşerek soyadımız olan URAN ismini almıştır.
1997 yılında beko bayiliğini alarak faaliyet alanını genişletmiştir.
URAN adı başka URANlarla karıştırıldığı için,1997 yılında alınan kararla URAN ın başına,URAN ların hası ve HASAN URAN dedemizin ilk üç harfi olan HAS getirilerek HAS URAN adını almıştır.
Şirketimiz 2005 yılında sermaye artırımına giderek yatırım yapar hale gelmiştir.
Küçük kardeş Nevzat Uranında aramıza katılmasıyla 2006 yılında Ümraniye Alemdağ caddesindeki beko ve mobilya mağazamız açılmıştır...
2008 yılında yapılan yeniden yapılandırılma kararı ile aktif pazarlamadan çekilerek Çekmeköy beko bellona mağazası açılmıştır.
2015 yılında çeyiz ve züccaciye mağazası kapatılarak Ümraniye Sütcü İmam caddesi beko mağazası açılmıştır.
2016 Yılı başında yeniden yapılanmaya gidilerek beko prestij mağaza açmaya karar verilir ve Ümraniye Alemdağ cadde beko prestij mağaza açmıştır.
Şu an dört mağazada faliyetine devam etmektedir. Beko ve Bellona parekende sektöründe ciroda İstanbul anadolu yakasında iddalı bir konumdadır.........HAS URAN GRUP

GALERİ
Copyright@2016 Diversffect